Gönderiliyor...

KULLANIM ŞARTLARI

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Dikmenler Yapı veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

 

Dikmenler Yapı sitesindeki bağlantılar sizi Dikmenler Yapı ağının dışına götürebilir. Dikmenler Yapı, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Dikmenler Yapı, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Dikmenler Yapı, Dikmenler Yapı’ya bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Dikmenler Yapı veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Dikmenler Yapı sorumlu tutulamaz.

 

Tüm hakları Dikmenler Yapı A.Ş.’ye ait olan ve projelerin tanıtımı amacıyla web sitesinde yer alan fotoğraf, özel tasarlanmış 3D görseller ve yazılı metinlere ilişkin tüm haklar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5651 sayılı sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ve 6102 sayılı Ticaret Kanunu ilgili hükümleri uyarınca koruma altındadır.  

 

Web sitesinde yer alan fotoğraf, özel tasarlanmış 3D görsellerin veya yazılı metinlerin Dikmenler Yapı A.Ş. izni olmaksızın ticari veya özel amaçlarla, kısmen veya tümüyle kopyalanarak veya işlenmesi yoluyla değiştirilerek kullanılması  yasaktır.

 

18 yaşından küçüklerin, Dikmenler Yapı Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Dikmenler Yapı sorumlu tutulamaz.